• banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Stomatolodzy Saska Smile – O nas

Zespół specjalistów pod kierunkiem dr Marii Redlińskej-Górnickiej – specjalisty II stopnia ortodoncji, Członka Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), Światowej Federacji Ortodontycznej (WFO), tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin stomatologii. Dzięki temu nasz gabinet stomatologiczny w Warszawie (Praga Południe) może kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów. Oferujemy pełen zakres zabiegów specjalistycznych, takich jak ortodoncja, protetyka czy stomatologia dziecięca, oraz profesjonalne zabiegi czyszczenia zębów.

Dlaczego my?

Saska Smile to Klinika Stomatologiczno-Ortodontyczna, która zawsze kieruje się dobrem Pacjenta.

  1. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – Piękny uśmiech to nie tylko proste zęby, to także zdrowe przyzębia i prawidłowa funkcja całego narządu żucia. Bez względu na problem – typowy, czy bardziej złożony, każdy przypadek podlega szczegółowej, indywidualnej analizie i opracowaniu INDYWIDUALNEGO PLANU LECZENIA. Nasz czas należy do pacjenta, nasze konsultacje są szczegółowe, zindywidualizowane i sumienne.
  2. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE – Doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, w tym 20 letnie jako specjalisty ortodonty oraz wiedza uzyskana na wielu szkoleniach w kraju i za granicą gwarantuje, że dzięki kompleksowej pracy całego zespołu uzyskany uśmiech będzie zdrowy, biały i piękny, a jednocześnie w pełni naturalny.
  3. PROGRAM EDUKACYJNY – poświęcamy dużo czasu edukacji w zakresie higieny jamy ustnej. Już od pierwszej wizyty oraz w trakcie leczenia zwracamy uwagę na prawidłowe metody szczotkowania zębów tak, aby pacjent po zakończeniu leczenia mógł cieszyć się zdrowymi, pięknymi zębami przez wiele lat!
  4. STOSUJEMY TYLKO TO CO NAJLEPSZE – od najnowszych metod i techniki leczenia poprzez nowoczesny sprzęt, oraz najnowsze materiały
  5. SATYSFAKCJA PACJENTA NASZYM NADRZEDNYM CELEM – zdrowe, piękne zęby i zadowolenie pacjenta są największą nagrodą. Przez cały okres leczenia kierujemy się jakością ostatecznego wyniku, jednocześnie staramy się nie narażać pacjenta na czasem zbędne, a kosztowne procedury. Nasze ceny są rozsądne w stosunku do jakości świadczonych, wysokospecjalistycznych zabiegów.