• banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Nowoczesna ortodoncja i stomatologia na Saskiej Kępie

Zespół specjalistów pod kierunkiem dr Marii Redlińskej – Górnickiej, specjalisty II stopnia ortodoncji, Członka Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), Światowej Federacji Ortodontycznej (WFO), tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin stomatologii co pozwala w sposób kompleksowy odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających pacjentów. Oferujemy pełen zakres zabiegów specjalistycznych, takich jak czyszczenie zębów, protetyka czy stomatologia dziecięca.

ZAPEWNIAMY:

  1. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – Piękny uśmiech to nie tylko proste zęby, to także zdrowe przyzębia i prawidłowa funkcja całego narządu żucia. Bez względu na problem – typowy, czy bardziej złożony, każdy przypadek podlega szczegółowej, indywidualnej analizie i opracowaniu INDYWIDUALNEGO PLANU LECZENIA. Nasz czas należy do pacjenta, nasze konsultacje są szczegółowe, zindywidualizowane i sumienne.
  2. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE – Doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, w tym 20 letnie jako specjalisty ortodonty oraz wiedza uzyskana na wielu szkoleniach w kraju i za granicą gwarantuje, że dzięki kompleksowej pracy całego zespołu uzyskany uśmiech będzie zdrowy, biały i piękny, a jednocześnie w pełni naturalny.
  3. PROGRAM EDUKACYJNY – poświęcamy dużo czasu edukacji w zakresie higieny jamy ustnej. Już od pierwszej wizyty oraz w trakcie leczenia zwracamy uwagę na prawidłowe metody szczotkowania zębów tak, aby pacjent po zakończeniu leczenia mógł cieszyć się zdrowymi, pięknymi zębami przez wiele lat!
  4. STOSUJEMY TYLKO TO CO NAJLEPSZE – od najnowszych metod i techniki leczenia poprzez nowoczesny sprzęt, oraz najnowsze materiały
  5. SATYSFAKCJA PACJENTA NASZYM NADRZEDNYM CELEM – zdrowe, piękne zęby i zadowolenie pacjenta są największą nagrodą. Przez cały okres leczenia kierujemy się jakością ostatecznego wyniku, jednocześnie staramy się nie narażać pacjenta na czasem zbędne, a kosztowne procedury. Nasze ceny są rozsądne w stosunku do jakości świadczonych, wysokospecjalistycznych zabiegów.

dentysta saska kępa